• Ви знаходитесь тут:

• Новини

У СЗШ №140 відбулася захід «Борцям за свободу і незалежність України» приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнам АТО

2017-02-20

/Files/images/nebesna_sotnya-2017/DSCF3723.JPG

17 лютого 2017 року у СЗШ №140 відбулася захід на тему «Борцям за свободу і незалежність України» приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнам АТО.

Учні 9 та 10 класів підготували та представили для 5-11 класів історично-літературний захід приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні та воїнам АТО. На заході були присутні воїни АТО – випускники школи №140 і батьки учнів, які відстоювали свободу та незалежність країни на Сході України.

На заході було підкреслено, що «Герої Небесної Сотні постали проти насилля, несправедливості у своїй країні. Кожен здійснив особистий подвиг, віддавши найцінніше – своє життя, заради нової України. Вічна пам'ять Героям! Вони «Воїни Світла», що любили та вірили в те, за що стояли на Майдані».

Захід супроводжувався підбіркою відеороликів та відео кліпів з піснями присвяченими Небесній Сотні та воїнам АТО. Учениці 9 та 3 класів (Хлевінська Єлизавета та Білошицька Надія) зіграли сценку «Небесна Сотня».

Було наголошено на тому, що сьогодні твориться історія, учасниками якої є ми самі. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Від нас залежить, чи Україна і надалі буде незалежною державою, чи під владою Росії. Ми повинні, як ніколи допомагати своїй державі, щоб вона була нероздільною, щоб ми мали свою Батьківщину.

На заході виступали з вітальним словом воїни АТО, які зверталися до дітей з вдячністю за підтримку листівками та листами, які особливо надавали духу воїнам в найтяжчі хвилини.

З привітальним словом виступила директор школи Семенюк О.Є., яка наголосила, що завдяки нашим захисникам ми живемо в мирному Києві та вручила воїнам подяки за військову доблесть, захист рідної землі та патріотичне виховання учнівської молоді. Оксана Євгенівна згадала свого учня випускника школи №140 Яроша Артура, який поклав своє життя за свободу і незалежність України, а також вручила матері Яроша Артура – Тетяні Анатоліївні подяку за виховання сина-патріота, який поклав життя за незалежність України.

На святі було вшановано пам’ять всіх загиблих у війні на Сході хвилиною мовчання та відбулось покладання квітів до меморіальної дошки загиблому випускнику школи Ярошу Артуру.

Зустріч була дуже зворушливою як для дітей, так і для дорослих. Оскільки, побачивши емоції ще несформованої молоді, ми зрозуміли наскільки вони чутливі, душевні і, на рідкість, вже дорослі, тому, що почувши їх коментарі та вислови, ми зрозуміли, що наша країна народжує і виховує справжніх синів та дочок-патріотів.

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Вересень 2017 Наступна